TOGETHER: Eksperci

Monika Hycnar

Wdrażała innowacyjne projekty dla top managerów wykorzystujące coaching, zarządzanie energią, work-life balance m.in. dla GRUPY ITI . Zajmowała się audytem managerskim i prowadzeniem coachingów dla pracowników. Projektowała i rozwijała procesy oceny i rozwoju pracowników, tworzyła programy szkoleniowy, projektowała ścieżki kariery, modelowała kompetencje, opracowywała opisy stanowisk. Wspierała firmy w komunikacji wewnętrznej, budowaniu kultury innowacyjności, pracowała z managerami nad rozwojem technik zarządzania zespołami. Prowadziła projekty doskonalenia umiejętności trenerskich, badania satysfakcji pracowników, employeer branding.

Od końca lat 90 brała udział w różnych szkoleniach rozwijających umiejętności osobiste, skończyła Szkołę Trenerów opartą na Empatii, kursy coachingowe. Jej motorem napędowym jest rodzina, mąż i dwóch synów a misją wspieranie ludzi w osiąganiu życiowej równowagi i uczenie ich radości z małych, codziennych rzeczy.

Współautorka książki prezentującej agile z praktycznej strony 'AgileHints | Twarde aspekty pracy zwinnej’ oraz twórca podcastów dla liderów 'Ledelse’. Jako agile coach wspiera ludzi, zespoły i organizacje gotowe na rozwój wzmacniając ich potencjał i wzajemne relacje.

Działa na rynku IT od przeszło 18 lat mając fokus na ludzi, którzy wiedzą gdzie chcą podążyć jednak nie wiedzą jak to zrobić. Wspiera zespoły i liderów w odkrywaniu ich mocnych stron, stosując podejście DISC i Clifton StrengthsFinder.

Monika Braun
Olga Kornatko-Gottlid

Praktyka
Podczas warsztatów online (www.rysunkowo.com.pl) zarażam ludzi pasją do myślenia wizualnego, które jest fenomenalnym rozwiązaniem i sprawdza się w wielu dziedzinach. Uświadamiam innych, że myślenie wizualne nie zależy od tego jak rysujesz, tylko jak i na co patrzysz.

Prywatnie
Uwielbiam układać puzzle, hodować rośliny, projektować wnętrza oraz uczestniczyć w ich realizacji. Fascynuje mnie wszystko to co wymaga kreatywności.

Wnosi w miejsce chaosu, organizację i plan. Jest praktykiem biznesu, który potrafi przełożyć wiedzę i umiejętności na skuteczne działania.

Od 10 lat wspiera menadżerów i działy HR we wdrażaniu zmian, w rozwoju postaw proaktywnego podejścia w działaniu. Wdraża zarządzanie przez wartości.

Absolwentka Szkoły Zarządzania Trenerów MATRIK wg. metodologii NVQ (National Vocational Qualifications), Szkoły Coachów „The Art & Science of Coaching” w Erickson College International.

Swoją pracę opiera na zaufaniu, szacunku i pełnej poufności. Jest osobą pełną entuzjazmu i zaangażowania, która zaraża swoje otoczenie pozytywną energią i jednocześnie otwiera nowe perspektywy działania. Właścicielka marki annagodlewska.pl

Anna Godlewska
Hanna Wąż

 Specjalizuje się w rozwijaniu kapitału społecznego w biznesie i edukacji, budowaniu zespołów, komunikacji w zespole, zdrowych relacji, rozwoju innowacyjności i myślenia outside-the-box. Pracuje z klientami w Polsce i Europie. Pracowała jako project manager, specjalista ds. marketingu, product marketing manager, dyrektor operacyjny, koordynator projektów. Autorka wielu publikacji, współpracuje przy wielu projektach mających na celu wzmacnianie zespołów i komunikacji. Prowadziła Akademię Menadżera, była mentorem praktyk studenckich. Tworzy długoterminowe strategie budowania komunikacji w zespole oraz komunikacji marki z klientem. Buduje strategie marketingowe, wspiera wdrażanie nowych marek i produktów na rynek.

Przez 18 lat manager zarządzający realizacją produkcji, studiem graficznym i obsługą klienta w jednej z najwiekszych miedzynarodowych agencji reklamowych JWT. Od 26 lat związany z marketingiem i reklamą, 12 lat z coachingiem i trenerstwem.

Specjalizuje się we wdrażaniu umiejętności miękkich, komunikacji, strategi myślowych w zarządzaniu organizacją i zespołami.

Przeprowadza zespoły przez procesy zmiany strukturalnej i kultury organizacyjnej.

Uczy i wdraża metodyki zwinne i agilowe podejście w realizacji projektów i usług.

Prowadzi procesy interwencyjne dla zespołów w zmianie a czasem w kryzysie. Realizuje procesy coachingowe dla top managmentu i kadry zarządzającej w podejściu systemowym w oparciu o wartości.

Gaweł Podwysocki
Monika Mickiewicz

Zarządza wielokulturowymi zespołami rozproszonymi z uwzględnieniem różnych destynacji czasowych i różnic kulturowych. W zarządzaniu projektami korzysta z wcześniejszego doświadczenia i zdobytej wiedzy oraz praktyki biznesowej na stanowisku Menadżera Produktu, odpowiedzialnego za rozwój i wdrażanie systemów transportu lotniczego, na rynkach: krajowym i zagranicznym. W swojej pracy stawia na budowanie motywacji i zaangażowania zespołu, dla realizacji wspólnego celu biznesowego. Transparentność i otwartość relacji są dla niej nadrzędne i stanowią główną wartość biznesową dla przyszłych użytkowników. Aktywnie poszukuje najlepszych rozwiązań dla wszystkich stron skupionych wokół projektu. Wykorzystuje swoje wykształcenie ekonomiczne i zdolności analityczne dla usprawnienia podejmowania decyzji projektowych, dbając o uzasadnienie biznesowe na każdym etapie prowadzonego projektu. Posiada dobrze ugruntowaną wiedzę z zakresu metodologii, norm i technik zarządzania projektami. Przy projektach lubi eksperymentować i stosować różne kombinacje metod zarządzania, zależnie od potrzeb. Aktywny członek największej i najbardziej prestiżowej organizacji projektowej – Project Management Institute – PMI

Posiada uznane na świecie certyfikaty: Managing Successful Programmes – MSP®, Project Management Professional PMP®, ITIL Foundation, Prince2 Foundation, Prince2 Agile Foundation, Prince2 Practitioner.

Pasjonatka sushi i dobrego jedzenia oraz aktywności fizycznej.

 Od ponad 20 lat aktywnie działa w obszarze executive search pomagając w rekrutacji kluczowych talentów firmom polskim i zagranicznym, w tym firmom wchodzących na rynek polski (market entry). Akredytowany Coach & Mentor EIA EMCC (European Mentoring and Coaching Council), absolwentka studiów podyplomowych Instytutu Psychologii (UAM w Poznaniu) i MBA HR (ALK w Warszawie), uczestniczka corocznych międzynarodowych konferencji w obszarze HR: executive search, executive coaching, mentoring, inicjatorka wydania polskiej wersji książki Ralfa Knegtmans’a „Zwinny talent”. Dziewięć kluczowych kroków do wyboru pracowników, którzy przetrwają nadchodzące zmiany, bestseller’a na rynku holenderskim, współautorka zawartych w niej wywiadów z CEO międzynarodowych organizacji w Polsce: ING, Siemens, E&Y i polskiej firmy rodzinnej MARCO zbudowanej w oparciu o zwinny styl zarządzania.

Iwona Szybka
Tomasz Paprocki

Dlaczego my? Odpowiedź jest prosta. Od 2005 roku zajmujemy się praktycznie jak i teoretycznie ochroną danych osobowych. Wdrażamy dla naszych klientów pełną dokumentację związaną z ochrony danych osobowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa UE – RODO oraz w oparciu o ustawy i rozporządzenia RP.  Przeprowadzamy Audyty, Pełnimy funkcję Inspektorów Ochrony Danych, szkolimy personel, reprezentujemy naszych klientów podczas kontroli UODO

Z naszych usług od lat korzystają jednostki samorządu terytorialnego, placówki edukacyjne, podmioty lecznice, organizacje pozarządowe, prywatne przedsiębiorstwa.

Jesteśmy absolwentami studiów podyplomowych w zakresie ochrony danych osobowych oraz zarządzaniem bezpieczeństwem informacji. Studia podyplomowe ukończyliśmy na: Uniwersytecie Łódzkim, Wydział Prawa i Administracji w 2016 (dwa lata przed wejściem RODO), oraz na Uczelni Łazarskiego na Akademii Praktyków Prawa. Ponad to posiadamy międzynarodowy certyfikat audytorów wewnętrznych systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodny z normą ISO 27001-2017 uzyskany w DEKRA. Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych

Dlatego oferujemy Państwu kompleksową, opartą na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy ofertę współpracy w dziedzinie ochrony danych osobowych, pełnienia funkcji Inspektora Ochrony Danych, bezpieczeństwa informacji, tajemnicy służbowej oraz ochronę prywatności, która jest podstawą w prowadzonej przez Państwa działalności.

Jego zespoły cechowały się wysoką skutecznością, realizacją celów powyżej 100%, niskim współczynnikiem retencji (5%-6%), jak i wysokim współczynnikiem zaangażowania (powyżej 80%). Przez 15 lat był związany z Grupą Pracuj – właścicielem portalu pracuj.pl, w którym pełnił rolę dyrektora sprzedaży. Radek był osobą odpowiedzialną za wprowadzenie polityki PRICING, która pozwoliła zwiększyć przychody o 60% w przeciągu dwóch lat. Wspomaga organizacje w ustalaniu i wdrażaniu strategii rozwoju w skali regionu oraz kraju. Wspiera w kontekście rozwoju firmy, pozyskiwania kapitału relacyjnego i budowaniu przewagi konkurencyjnej. Prowadzi warsztaty, procesy rozwojowe dla strategicznych zespołów menedżerskich oraz zarządów.

Założyciel firmy consultingowo – szkoleniowej Leadership Academy. Interim Dyrektor i Konsultant Strategiczny. Członek Rady Nadzorczej i dyrektor ds. rozwoju i Customers Experience w Columbus Energy S.A. Dyrektor Sprzedaży w firmie Nexity. 

Absolwent Politechniki Krakowskiej & Central Connecticut State University – program Executive Master of Business and Administration (MBA), Ican Institute – Strategic Leadership Academy, Akademii Pedagogicznej – Politologia i Nauki Społeczne, Szkoły Moderator – Coaching, Certyfikowany Konsultant w Mindsonar Global.

Radosław Żemło
Karolina Kulisz-Pietrzykowska

Tworzenia pożądanego wizerunku; odkrywania i wdrażania wartości, wizji i misji; budowania relacji wewnętrznych i zewnętrznych; kreowania strategii komunikacyjnych z otoczeniem; integrowania i motywowania zespołów oraz przechodzenia organizacji przez proces zmian, również kryzysowych. Ma doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów z zakresu przywództwa, budowania zespołów, komunikacji werbalnej i niewerbalnej, mikroekspresji, mentoringu, budowania pewności siebie i autorytetu, organizacji pracy pracownika i asertywności oraz radzenia sobie ze stresem. Szkolenia, jakie prowadziłam dotyczyły również autoprezentacji w sytuacjach biznesowych, efektywności osobistej, budowania wizerunku profesjonalisty.

Autorka książki rozwojowo-motywacyjnej „Wyjątkowy. O drodze do samego siebie.” Prywatnie mama trzech córek, żona. Kocha czytać książki, pisać, poznawać mądrość kultur natywnych, ćwiczyć jogę, hodować kwiaty, uwielbia kontakt z naturą.

Back to Top