TOGETHER: Zespół

Dagmara Kołodziejczyk

Mam 20 lat doświadczenia zawodowego, menedżerskiego i psychologicznego w zarządzaniu zasobami ludzkimi, przeprowadziłam ponad 2.500 godzin sesji coachingowych – indywidualnych, biznesowych, zespołowych i grupowych, szkoleń i warsztatów dla farmacji, produkcji, handlu, spedycji i logistyki.

Praca jest moją pasją. Dostrzegam holistyczny i systemowy kontekst klienta i organizacji. Piszę i publikuję o zarządzaniu, przedsiębiorczości, coachingu i systemowości w biznesie. Współtworzę program „Prawdziwa Ja” i „Świadomy mężczyzna”.

Jestem mamą, partnerką, marzycielką, tancerką (amatorką) i podróżniczką.

Mam wieloletnie doświadczenie szkoleniowe i trenerskie w pracy indywidualnej, zespołowej i grupowej. Rozwijam w kadrze menedżerskiej potencjał, talenty, wartości i samoświadomość, edukuję w uważności i budowaniu relacji. Pracuję dla firm usługowych i produkcyjnych w różnych branżach gospodarki.

Wdrażam metody dramy w biznesie. Rozwijam twórcze myślenie dla rodzin i pracowników organizacji. Szukam rozwiązań w podejściu holistycznym i systemowym. Zapobiegam wypaleniu zawodowemu i alienacji. Współtworzę program „Prawdziwa Ja”

Prywatnie jestem kreatorką, marzycielką, uwielbiam tworzyć i pomagać innym odkrywać ich kreatywność, którą każdy ma w sobie.

Magdalena Drzewiecka
Matylda Stasiuk

Mam ponad 20 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami i projektami, w tym m.in. transformacji kulturowej i zarządzania zmianą organizacyjną, wdrażania ocen okresowych i wartościowania stanowisk pracy w branżach finanse i bankowość, HoReCa, rekreacja, kultura i rozrywka.

Rozwijam kompetencje społeczne i menedżerskie. Szukam rozwiązań opartych na relacjach, wartościach, talentach i indywidualnych predyspozycjach. Wdrażam projekty budowania zharmonizowanych kultur organizacyjnych i etycznego środowiska pracy.

Jestem pasjonatką jedzenia i gotowania. W wolnych chwilach komponuję potrawy oraz prowadzę bloga kulinarnego.

Mam wieloletnie doświadczenie trenerskie, jestem propagatorem i współtwórcą Akademii Trenera Edutainment, współpracuję z ośrodkami akademickimi: Akademią Leona Koźmińskiego, Uniwersytetem Jagiellońskim, Szkołą Główną Handlową i Wyższą Szkołą Bankową.

Specjalizuję się w budowaniu efektywnych zespołów, zarządzaniem motywacyjnym, umiejętnościach przywódczych. Wprowadzam do szkoleń biznesowych elementy wirtualnej rzeczywistości, korzystam z wiedzy socjologicznej i psychologicznej oraz doświadczenia instruktora pierwszej pomocy.

Uwielbiam las, wodę i swoją pracę, która pozwala mi poznawać ludzi i zdobywać świat.

Przemysław Lelewski
Ewa Popławska

Dzięki procesowi rozwojowemu opartemu na narzędziu MindSonar i Spiral Dynamics zmieniłam podejście do pracy zarobkowej. Swoją karierę buduję na zaufaniu, harmonii jednocześnie starając się robić to, co w życiu przynosi mi satysfakcję.

Back to Top